Bölgelerimiz

Girne | Lefkoşa | Gazimağusa

Bize Ulaşın

+90 392 444 43 62

Mail Adresimiz

info@img-ltd.com

İk Uygulamaları

İLKAY M. GENÇ LTD. İnsan Kaynakları olarak tüm faaliyetlerimizde çalışan memnuniyeti ve kurumsal fayda dengesini gözetmekteyiz. Biz açık iletişime inanan, aynı hedefe birlikte koşan, başarının hızlı, sonuç odaklı ve esnek olmaktan geçtiğine inanan büyük bir aileyiz. Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanır, hızlı çözüm üretiriz, şeffaf ve tutarlı yaklaşım sergileriz ve en önemlisi yaratıcılığı ve inovatif düşünceyi her alanda destekleriz. İş hayatında fırsat eşitliğini destekliyor, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz.

İşe Alım

İşe alma ve yerleştirmenin temel amacı, şirket kültür ve değerlerine uygun, pozisyonların gereksinimlerini karşılayacak, firmamızı geleceğe taşıyacak çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir. Buna bağlı olarak birebir ve panel mülakat tekniği ile adaylar değerlendirilmektedir. Firmamızda profilinize uygun bir pozisyon açıldığında değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” yapabilir veya ilan verilen bir pozisyon için başvurabilirsiniz.

Performans Yönetimi

İLKAY M. GENÇ LTD., hedeflerine ulaşmada, çalışanların katılımını adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirmek yoluyla, sürekli gelişimi destekler. Amacımız; ölçülebilir iş hedefleri belirlemek, bu hedeflere ulaşmada başarıyı kontrol etmek ve değerlendirmeyi sağlamaktır. Düzenli aralıklarla değerlendirme yaparak, belirlenen hedefler ve iş tanımı standartları ışığında genel performansı açık ve dürüstçe tartışmayı sağlamak, gelişim alanlarını belirleyerek, aksiyon planını oluşturmaktır.

Eğitim

Çalışanların eğitim ihtiyaçları performans geliştirme sistemi içerisinde belirlenir. Belirlenen ve planlanan eğitim programları çalışanın yetkinliklerini ve mevcut performanslarını artırmaya, geliştirmeye yardım eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği

İLKAY M. GENÇ LTD. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI İLKAY M. GENÇ LTD. Politika olarak çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamayı amaç edinmiş ve normal çalışma düzenini engelleyecek her türlü kayıplara “İnsan veya makina “ üzerine sonuçlanan kazaları önleme ideali ile çalışmaktadır.

İLKAY M. GENÇ LTD. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Politikasının amacı şudur:
1. Kişisel yaralanmaları önlemek
2. İnsan sağlığını etkileyecek durumların ortadan kaldırılması
3. İş güvenliği anlayışının tüm çalışanlar arasında yayılmasını sağlamak
4. Yangın riskini azaltmak
5. Malzeme hasarlarını önlemek Bu amaçla;

2013 yılı itibarıyle tüm işyerlerimizde risk değerlendirmeleri yapılmış, bu doğrultuda yangın söndürücüler artırılmış, işaret ve güvenlik levhaları yerleştirilmiş, kişisel koruyucular dağıtılmıştir. Ayrıca tüm personellere temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmiş ve hemen ardından iç denetçiler seçilmiştir. Yapılan tüm çalışmalar daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturma amacıyladır.

tr_TRTurkish
Open chat
Powered by Kıbrıs Dijital
Merhaba 👋
Size nasıl yardım edebiliriz?