Sosyal Sorumluk Projeleri | İlkay M. Genç LTD.

KKTC Ovgoroz Rallisi Genç Etabı

2014 KKTC Ovgoroz Ralli Şampiyonası 10. ve son rallisi 7 Aralık 2014 Pazar günü İskele bölgesinde bulunan Ergazi Köyü’nde gerçekleşiyor. Ovgoroz Ralli Şampiyonası’nın sene sonu 3. 4. ve 5.’liği için çok önemli bir yarış olacak olan Ergazi Rallisi, Ergazi köy meydanından saat 10:00’da verilecek start ile başlayacak Ergazi -Turnalar-Kalecik bölgelerinde bulunan  Efe, Öztürk ve Genç Etaplarının ikişer kez geçilmesi ile yine Ergazi köy meydanında finish görecektir. Tüm yarış severleri bu muhteşem 2014 KKTC Ovgoroz Ralli Şampiyonası ve GENÇ etabı final yarışına bekliyoruz.

Özel Eğitime Destek Devam Ediyor!

İlkay M. Genç Ltd. ailesi olarak bir kez daha özel eğitimli çocuklarımıza yaptığımız katkıların verdiği mutluluğu yaşadık. 28 Ekim 2014 tarihinde Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi (18 yaş altı) açılış töreninde okulun gelişimine maddi ve manevi katkı koyan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi takdim edildi. Bizler de bu bağlamda aldığımız güzel plaket için tüm Özel Eğitim Gazimağusa merkezi yönetimine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlkay M. Genç Ltd. olarak her zaman özel eğitimli çocuklarımıza yönelik anlamlı projelere destek vermeye devam edeceğiz.

Girne Alsancak İlköğretim Okulu

İlkay M. Genç Ltd. minik öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı koşullarda eğitim alabilmeleri için katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Girne bölgesinde bulunan Alsancak İlkokulu’nun yeni yapılan ek binası için Okul Aile Birliğine ihtiyaçları olan seramik malzemesi konusunda katkıda bulundu. Her zaman toplumun sorunlarına karşı duyarlı olan ve bu bilinçle hareket eden İlkay M. Genç Ltd. gelecek nesillerin eğitim ve öğretim hayatlarını daha sağlıklı ve temiz bir ortamda sağlamalarının haklı gururunu yaşıyor.

12 Haziran 2014 Girne SOS Çocuk Köyüne Yardım

İlkay M. Genç Ltd. geçtiğimiz günlerde Girne SOS Çocuk Köyü’nün dış cephe duvarlarının boyanması için gerekli boya malzemelerini teslim ederek bir sosyal sorumluluk projesine daha katkıda bulundu. Gelecek kuşakların daha iyi ve temiz koşullarda eğitim ve öğretim hayatlarını sürdürebilmesi amacıyla gerçekleştirilen projede yer almaktan gurur duyduk.

6 Haziran 2014 Let’s Do It Çevre Temizleme Seferberliği Hareketi

Ilkay M. Genç Ltd. olarak Kuzey Kıbrıs’da başlatılan çevre temizliği hareketi olan ” Let’s Do It Kuzey Kıbrıs ” yürekten desteledik ve gönüllü personelimiz ile birlikte 5 saat boyunca çevre temizliğine katkı verdik.

30 Mayıs 2014 Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’ne Destek

İlkay M. Genç Ltd. ailesi olarak dün akşam Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’nin minik öğrencileriyle beraberdik. Gazimağusa Rauf Raif Denktaş Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen gecede emeği geçen tüm okul yönetimine ve değerli öğretmenlerine teşekkürlerimizi sunarız.
Bu anlamlı günde onlarla beraber olmanın ve onların mutluluklarını paylaşmanın büyük sevincini yaşadık. Bizler İlkay M. Genç Ltd. olarak herzaman bu özel öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

21 Nisan 2014 Karakol İlköğretim Okulu Boyama Etkinliği

21 Nisan günü Gazimağusa bölgesinde bulunan Karakol İlköğretim Okulunu minik dostlarımızla beraber boyadık. 23 Nisan dolasıyla yapılan bu projede şirket çalışanları ve yöneticilerinin yanında okuklun sevimli dostları da bizlere boyama sırasında destek verdi.

18 Nisan 2014 Shipyard İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

İlkay M. Genç Ltd. sosyal sorumluluk kapsamında iş kazalarını önleme ve iş kazalarından korunma amaçlı Gazimağusa Yat Limanında faaliyet gösteren Shıpyard firması çalışanlarına ‘’ Ark Kaynakta Güvenlik ‘’ konusunda İlkay M. Genç Ltd. deneyimli çalışanı Sayın Ahmet Çağansel tarafından bilgilendirildiler.